Suomenyritykset.fi - Pätevä palveluhakemisto
Pätevä palveluhakemisto
NOOA SÄÄSTÖPANKKI OY

NOOA SÄÄSTÖPANKKI OY

Osoite:
MANNERHEIMINTIE 22-24
00100 HELSINKI
Y-tunnus:
1819908-9
Puh:
010 436 6420
Fax:
010 436 6429
Sähköposti:
Toimialat: Pankkeja
Lähetä tarjouspyyntö
Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä
Toiminnan kuvaus
Nooa Säästöpankki on toukokuussa 2003 pääkaupunkiseudulle perustettu säästöpankki.
Se palvelee yksityisasiakkaita tällä hetkellä kymmenessä konttorissa pääkaupunkiseudulla.
Yritysasiakkaiden tarvitsema erityisosaaminen on keskitetty Nooan Yrityspankkiin.
Lisäksi palvelemme puhelimitse ja tietenkin verkossa osoitteessa
www.saastopankki.fi/nooa

Konttorien aukioloajat vaihtelevat konttoreittain. Voit tarkistaa konttorien aukioloajat kotisivuiltamme.
Tuotteet ja palvelut
Muut palvelupisteemme:

Iso Omena
Kauppakeskus
ESPOO 02230
p. 010 436 6480
fax. 010 436 6489
nooa.isoomena@saastopankki.fi

Itäkeskus
Kauppakeskus
HELSINKI 00930
p. 010 436 6450
fax. 010 436 6459
nooa.itakeskus@saastopankki.fi

Järvenpää
Sibeliuksenkatu 16
JÄRVENPÄÄ 04400
p. 010 436 6495
fax. 010 436 6478
nooa.jarvenpaa@saastopankki.fi

Kerava
Kauppakaari 6
KERAVA 04200
p. 010 436 6520
fax. 010 436 6529
nooa.kerava@saastopankki.fi

Lasipalatsi
Mannerheimintie 22-24
HELSINKI 00100
p. 010 436 6530
fax. 010 436 6539
nooa.lasipalatsi@saastopankki.fi

Myyrmäki
Liesitori 1
VANTAA 01600
p. 010 436 6510
fax. 010 436 6519
nooa.myyrmaki@saastopankki.fi

Sello
Leppävaarankatu 7
ESPOO 02600
p. 010 436 6430
fax. 010 436 6439
nooa.sello@saastopankki.fi

Tapiola
Tapiontori 3 C
ESPOO 02100
p. 010 436 6435
fax. 010 436 6479
nooa.tapiola@saastopankki.fi

Tikkurila
Tikkuraitti 11
VANTAA 01300
p. 010 436 6490
fax. 010 436 6499
nooa.tikkurila@saastopankki.fi

Yrityspankki
Leppävaarankatu 7
ESPOO 02600
p. 010 436 6430
fax. 010 436 6439
nooa.yrityspankki@saastopankki.fi
NOOA SÄÄSTÖPANKKI OY SIJAINTI KARTALLA
TARJOUSPYYNTÖPALVELU
Tyhjennä lista
Lähetä tarjouspyyntö valituille yrityksille (
0
)